DMCA Politikası

DMCA Politikası For lastnullsbrawlapkindir

Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (“DMCA”), içerik oluşturucuları çalışmalarının çalınmasını ve diğer kişiler tarafından internette yayınlanmasını önlemek için tasarlanmıştır.

Yasa özellikle, sahiplerinin her bir içerik öğesine kimin katkıda bulunduğunu bilmediği veya web sitesinin içerik yüklemek ve yayınlamak için bir platform olduğunu bilmediği web sitelerini hedeflemektedir.

Herhangi bir ihlal bildirimine yanıt verme ve uygun önlemi alma politikamız vardır.

Bu Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası “latestnullsbrawlapkindir.com” web sitesi (“Web Sitesi” veya “Hizmet”) ve ilgili ürün ve hizmetleri (topluca “Hizmetler”) için geçerlidir ve bu Web Sitesi operatörünün (“Operatör”, “biz”, “bize” veya “bizim”), telif hakkı ihlali bildirimlerini ve sizin (“siz” veya “sizin”) nasıl bir telif hakkı ihlali şikayeti gönderebileceğinizi ele alır.

Fikri mülkiyetin korunması bizim için son derece önemlidir ve kullanıcılarımızdan ve onların yetkili temsilcilerinden de aynısını yapmalarını isteriz. Metni ABD Telif Hakkı Ofisi’nde bulunabilen 1998 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası’na (“DMCA”) uygun telif hakkı ihlali iddialarına ilişkin açık bildirimlere hızlı bir şekilde yanıt vermek politikamızdır.İnternet sitesi.

Telif hakkı şikayeti göndermeden önce nelere dikkat edilmelidir?

Bildirdiğiniz materyalin gerçekten ihlal edip etmediğinden emin değilseniz, bize bir bildirimde bulunmadan önce bir avukatla iletişime geçmek isteyebileceğinizi lütfen unutmayın.

DMCA, kişisel bilgilerinizi telif hakkı ihlali bildiriminde sağlamanızı gerektirir. Kişisel bilgilerinizin gizliliği konusunda endişeleriniz varsa.

ihlal bildirimleri

Bir telif hakkı sahibi veya temsilcisiyseniz ve Hizmetlerimizde bulunan herhangi bir materyalin telif haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, DMCA uyarınca aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak yazılı bir telif hakkı ihlali bildirimi (“Bildirim”) gönderebilirsiniz. Tüm bu Bildirimler, DMCA gerekliliklerine uygun olmalıdır.

Bir DMCA şikayetinde bulunmak, önceden tanımlanmış bir yasal sürecin başlangıcıdır. Şikayetiniz doğruluk, geçerlilik ve eksiksizlik açısından incelenecektir. Şikayetiniz bu gereklilikleri karşıladıysa, yanıtımız ihlalde bulunduğu iddia edilen materyalin kaldırılmasını veya erişiminin kısıtlanmasını içerebilir.

İddia edilen bir ihlal Bildirimine yanıt olarak materyallere erişimi kaldırır veya kısıtlarsak veya bir hesabı feshedersek, etkilenen kullanıcıyla erişimin kaldırılması veya kısıtlanmasıyla ilgili bilgilerle iletişim kurmak için iyi niyetli bir çaba göstereceğiz.

İşbu Politikanın herhangi bir bölümünde aksi yönde hiçbir hüküm bulunmamakla birlikte, Operatör, bu tür bildirimler için DMCA’nın tüm gerekliliklerine uymadığı takdirde, bir DMCA telif hakkı ihlali bildirimi aldıktan sonra hiçbir işlem yapmama hakkını saklı tutar.

Bu Politikada açıklanan süreç, şüphelenilen ihlali ele almak zorunda kalabileceğimiz diğer çarelere başvurma yeteneğimizi sınırlamaz.

Değişiklikler ve düzeltmeler

Bu Politikayı veya Web Sitesi ve Hizmetlerle ilgili şartlarını herhangi bir zamanda kendi takdirimize bağlı olarak değiştirme hakkını saklı tutarız. Bunu yaptığımızda, Web Sitesinin ana sayfasında bir bildirim yayınlayacağız, sizi bilgilendirmek için bir e-posta göndereceğiz. Sağladığınız iletişim bilgileri gibi, kendi takdirimize bağlı olarak size başka şekillerde de bildirimde bulunabiliriz.

Bu Politikanın güncellenmiş bir versiyonu, aksi belirtilmedikçe, revize edilmiş Politikanın yayınlanmasından hemen sonra geçerli olacaktır. Gözden geçirilmiş Politikanın (veya o sırada belirtilen başka bir eylemin) yürürlük tarihinden sonra Web Sitesini ve Hizmetleri kullanmaya devam etmeniz, bu değişikliklere onay verdiğiniz anlamına gelecektir.

Telif hakkı ihlalini bildirme

Hak ihlalinde bulunan materyal veya faaliyeti bize bildirmek isterseniz, aşağıda verilen e-posta adresi aracılığıyla bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

E-posta: zafertales08@gmail.com

Not: Bir e-posta yanıtı için lütfen 1-2 iş günü bekleyin.